Očipová Veronika

Veronika Očipová

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 149


Volám sa Veronika OČIPOVÁ, narodila som sa 18.2.1989 v Prešove. Pochádzam z malého mestečka pri Prešove, z Veľkého Šariša. Po ZŠ som vyštudovala strednú školu SPŠ Stavebnú v Prešove , ktorú som ukončila s vyznamenaním nie len za prospech, ale hlavne za športovú reprezentáciu. Od malička zbožňujem šport. Už počas základnej školy a strednej školy som sa súťažne venovala atletike, zopár medailí mám aj z medzinárodných súťaží za šprint, štafetu a tiež som súťažila aj v stolnom tenise. Práve na strednej škole som sa od roku 2006 začala venovať súťažne armwrestlingu ( pretláčaniu rukou).

Mnoho ľudí mi kladie otázku ako som sa k takémuto pre ženu nezvyčajnému športu dostala 🙂 Za všetko môže môj telocvikár zo strednej školy Stanislav Kolpák, ktorý ma na súťaž prihlásil. Po víťazstve na mojej prvej súťaži v armwrestlingu bolo jednoznačne rozhodnuté! Ako zverenkyňa Gabriela Harčarika som v pretláčaní súťažila aj počas celej vysokej školy a súťažim dodnes. Popri armwrestlingu sa venujem aj oblasti fitness – cvičenie a stravovanie, zaujíma ma aj funkčný tréning so záťažou a tréning s vlastným telom a vlastne všetko čo sa týka zdravého životného štýlu.

O mne v skratke:

Osobná fitness trénerka vo fitnesscentre FitHome Prešov
Členka klubu AWK Prešov n. o. ,
Majsterka Slovenska v Armwrestlingu
Certifikovaná trénerka I.stupňa pre fitness, kulturistiku a silový trojboj,
Členka Slovenskej asociácie pretláčania rukou a zároveň aj reprezentantka SR,
Ambasádorka POWERLOGY
Spolupracovala som s Exisportom vrámci 90-dňovej výzvy Zdravšie Slovensko
Kouč a motivátor v jednom 🙂

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Fitness, armwrestling a kruhový tréning
Kde trénujem:Prešov a Veľký Šariš
Moje vzdelanie a kurzy:Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach, odbor: Ochrana osôb a majetku Certifikát trénera I. stupňa pre kulturistiku, fitness a silový trojboj Absolvovaný seminár KB5 kettlebell v Bratislave - Simple Sinister (swing, Turkish Get Up) Absolvovaný seminár KB5 kettllebell v Bratislave - Rite of Passage (clean, military press, snatch) Odborná spôsobilosť typu "S" pre ochranu osôb a majetku Momentálne 2.ročné štúdium v Prahe - Poradca pre zdravý životný štýl
Moja prax:Ja sama sa cvičeniu venujem vyše 15 rokov. Súťažne robím armwrestling vyše 10 rokov a všetky svoje skúsenosti teraz odovzdávam mojim klientom. Ako osobná trénerka pôsobím 2 roky.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.veronikaocipova.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/Veronika-O%C4%8Dipov%C3%A1-Fitness-Motiv%C3%A1cia-699474246768663/
Instagram profil:https://www.instagram.com/veronika_ocipova_fit_trainer/
Mobil:+421908409560
Ulica:Slovenská 25/665
Mesto:Veľký Šariš
PSČ:08221

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE