Kromková Miroslava

Miroslava Kromková

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 349


My love, my passion, my life – FitCurves
Každý z nás vo svojom živote hľadá niečo, kde sa môže uplatniť, bude užitočný, no na druhej strane i niečo, čo bude mať rád a bude mu prinášať radosť. FitCurves je pre mňa všetkým, po čom som vždy túžila. Je mojim hobby, mojou neustálou výzvou, priestorom, kde som našla nielen samu seba, ale aj množstvo skvelých priateľov. Pomocou FitCurves som zistila, kým vlastne som a čo všetko dokážem.
V mladosti som tancovala vo folklórnom súbore a doteraz si pamätám eufóriu, ktorú som vtedy pociťovala. Bolo to nielen tým, že pohyb a tanec ma bavil, ale mohla za to aj sila celej komunity. Vnímala som náš súbor ako hromádku pozitívnych detí, ktorí si vo všetkom pomáhajú a tvoria dokonalý celok a svojim predstavením vedia vyčariť úsmev na tvári druhým ľuďom a to mi prinášalo nesmiernu radosť. Podobné pocity zažívam aj teraz...
Vo FitCurves som začala pracovať ako inštruktorka v roku 2008 a postupne som popri štúdiách cestovného ruchu a marketingového manažmentu prichádzala na čaro práci v tejto oblasti. Zistila som, že to nie je len o oblasti fitness, v ktorej vzdelávať sa ma baví, ale našla som v tom aj psychológiu, marketing a veci naučené počas štúdia som postupne mohla aplikovať i na pozícii manažérka FitCurves. V roku 2014 sa mi naskytla možnosť odkúpiť jedno z bratislavských fitnescentier a po dlhých zvažovaniach sme spolu s mojou kamarátkou Grétkou výzvu prijali a stali sa tak majiteľkami FitCurves Ružinov. A ja viem, že som urobila správne rozhodnutie...
FitCurves je fitnessclub, kde ženy rôzneho veku, fitness levelu a rôznych zdravotných obmedzení dokážu dosahovať svoje ciele. Odchádzajú s úsmevom. Lekári ich chvália, pretože ich výsledky sa zlepšujú a lieky sa postupne strácajú z ich života. Nachádzajú medzi sebou nové priateľky. A nás inštruktorky veľakrát pohladia slovami, že sa im vďaka nám a FitCurves zvýšilo sebavedomie, majú väčšiu silu a chuť do života, sú pozitívnejšie, zdravšie, krajšie a viac fit.
FitCurves pomáha mnohým ženám a ich rodinám zlepšovať kvalitu života, zlepšovať životný štýl a budovať tak krajší, zdravší a pozitívnejší svet. A ja som šťastná, že môžem byť súčasťou.
Mne osobne okrem iného pomohlo FitCurves byť viac v rovnováhe, naučilo ma trpezlivosti, byť prístupnejšou, zlepšiť nielen stravovacie návyky, ale odnaučilo ma aj fajčiť a v neposlednom rade – usmievam sa určite častejšie. Naučila som sa mnoho nielen o tele, jeho fungovaní, o zdraví, ale vďaka FitCurves môžem aj naďalej tancovať prostredníctvom Zumby, ktorú vyučujem, učíme ženy postupnými krokmi pomocou programu „Predbehni samu seba" zvládnuť BEH, pomáham vzdelávať ďalšie inštruktorky, ale aj členky a učíme sa spoločne posúvať naše hranice.
FitCurves je team odborníkov. A aj napriek tomu, že sama vo FitCurves cvičím už deväť rokov, stále je to pre mňa zábavné. Vidím i sama na sebe neustále výsledky tohto cvičenia. Keďže byť majiteľom FitCurves je celkom časovo náročné, vyhovuje mi, že je to rýchle cvičenie a odporúčam ho všetkých ženám, ktoré si vážia svoj život, chcú ostať zdravé nielen fyzicky, ale aj psychicky.
Rada uvediem aj zopár faktov a čísiel. Nikdy som síce nemala nadváhu, no nedá sa povedať, že by som v minulosti bola so sebou spokojná. Moja najvyššia váha 57 kg mi už priniesla pretekajúce brucho cez nohavice a rozhodený metabolizmus od skúšania diét a hladovania... Teraz sa už dlhodobo pohybujem medzi 51 -53 kg, jem pravidelne viackrát za deň a všetko, čo mi chutí. Samozrejme v mojom jedálničku sa už neobjavuje kola, keksy, či hranolky a vyprážané rezne :-) Našla som si iné chutné potraviny, ktoré mi dodávajú energiu, udržiavajú ma v zdraví a pomáhajú mi tak udržiavať psychickú i fyzickú rovnováhu :-)
Zdá sa že 4 kg je nič moc.... možno, no snáď presvedčí fakt, že viac svalovej hmoty mi pomohlo na obvodoch dať dole 45 cm a znížila som percento telesného tuku o 9 %. To už znie lepšie, však? Čo viac dodať...

FitCurves je miesto, kde sa plnia sny.
FitCurves je mojou rodinou - komunitou skvelých ľudí – priateľov.
FitCurves je mojou výzvou i uspokojením.
FitCurves je mojim poslaním.
Tak neváhaj a pridaj sa k nám, pretože Je skvelé byť vo FitCurves :-)

Miroslava Kromková (Kyra)

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Kruhový tréning
Zumba
Bežecké tréningy
Kde trénujem:FitCurves
Ružinov - Jašíkova 20, BA
Petržalka - Gessayova 45, BA
Moje vzdelanie a kurzy:EUBA - Marketingový manažér :-) Osvedčenia a kurzy: Tréner vo fitnes a kulturistike I. kvalifikačný stupeň r. 2013 Zumba Basic 1. r 2015 Poradca pre výživu AVP Nutris INFORMS r. 2015 Curves learning experience ( The basic training course of 30 minutes workouts, Guest production, Sales, Management, Advanced programs, Curves complete program, Weight management program) - Curves International, Texas, USA
Moja prax:prax s klientmi od roku 2008 :-)

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.fitcurves.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/kyra.korky
Mobil:+421918937008
Mesto:Bratislava

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE