Earl Jana

Jana Earl

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 209


Blogger o zdraví a fitness, osobný tréner a odborník na výživu, certifikovaný prostredníctvom Health Sciences Academy vo Veľkej Británií. Finalista Bloger Roka 2015.
Na mojom blogu publikujem články, ktoré pomáhajú ľuďom riešiť časté zdravotné a fitness problémy, zdravé recepty a videá tréningov, ktoré môžete cvičiť v pohodlí domova a sú skvelé na spaľovanie tukov, budovanie svalstva a netrvajú dlhšie ako 30 minút.
Vytvorila som vlastnú značku, pod ktorou predávame fitness pomôcky, výživové doplnky a čerstvo praženú kávu, ktoré môžete kúpiť na našom eshope.
Tiež pomáham klientkom dosiahnuť svoje ciele prostredníctvom zdravého životného štýlu, ktorý je udržateľný, pretože neverím na krátkodobé diéty a rýchle výzvy. Mojím cieľom je pomôcť vysvetliť čo najviac ľuďom, že zdravý životný štýl a byť fit je naozaj pre každého a nemusí to byť komplikované a že dokáže urobiť zázraky.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:HIIT treningy, treningy s vlastnou vahou, fitness, treningy pre zaciatocnikov, ale i pokrocilych. Tiež robím 3- mesacnu online premenu pre zeny a dievcata v pohodlí domova alebo v posilňovni.
Kde trénujem:Trenujem online, kde robím jedálníčky a tréningové plány na mieru. Tiež motivujem mojich fanúšikov na facebooku na Jana Earl - Fitness & Nutrition, kde mám 40 000 fanúšikov.
Moje vzdelanie a kurzy:Health Sciences Academy: Nutritional Therapist, Clinical Weight Loss, Sports & Exercise Nutrition; Osobný tréner I. stupeň

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.janaearl.com
Facebook profil:https://www.facebook.com/janaearlfitness/
Instagram profil:https://www.instagram.com/janaearl_com/

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE